Naše značky

Móda

Better Bodies

Better Bodies

Značka Better Bodies nabízí kvalitní dámskou a pánskou módu určenou nejen do prostředí posiloven, ale pro pohodlné každodenní nošení.

Boost Jeans

Boost Jeans

Boost Jeans jsou unikátní kalhoty s PUSH UP efektem, které jsou navrženy tak, aby držely přesně tam, kde mají. Pečlivě vybraná tkanina zajišťuje úžasnou pohodlnost a pružnost. Push-up jeans by ve vašem šatníku rozhodně neměly chybět. Ale pozor - jejich nošení je velmi návykové!

GoldBee

GoldBee

Značku GoldBee jsme stvořili my. Naše značka GoldBee bude reagovat na rychle se vyvíjející trh a potřeby zákazníků. GoldBee je značka která drží kvalitu, ale i cenu. Od legín, až po booty bandy.

Gym Glamour

Gym Glamour

Špičkové výrobky Gym Glamour jsou speciálně navrženy tak, aby kombinovaly funkčnost a dokonalý vzhled.

Labella Mafia

Labella Mafia

Oblečení Labella Mafia poznáte především svým inovativním a výrazným vzhledem svých potisků. Kromě toho se však jedná o mezinárodně uznávaní oblečení s vysokou kvalitou materiálů.

OnePiece

OnePiece

Úžasného lze dosáhnout pouze překonáním hranic a nic skvělého nikdy nevzniklo dodržováním přesných norem a zásad. Chcete-li něco získat, musíte něco ztratit. Tohle byly myšlenky, které vedly k založení Onepiece jedné lenošné neděle v Oslu, roku 2007. A jednoduché nápady jsou často ty nejlepší. Myšlenkou bylo spojit pohodlí tepláků a mikin, z čehož vzniklo právě to jedno - Onepiece. Jeden jediný dokonalý kousek v podobě pohodlného stylového overalu. Někteří říkali, že to vypadá hloupě. Někteří říkali, že to nebude fungovat. Nicméně, i proti proudu se pokračovalo ve vysněné představě o vytvoření nejinovativnějšího a nejmodernějšího oblečení pro volný čas. Výsledkem je celosvětový fenomén propracovaných “kombinéz”. Dnes počítáme 10 koncepčních obchodů, více než 1000 maloobchodníků(prodejců) prodávajících ve více než 100 zemích světa a více než 1 milión fanoušků po celém světě.

SugarBird

SugarBird

Tato značka se ve světě módy představila před deseti lety a stále více se v něm prosazuje. Jde o mladou, ale ambiciózní maďarskou společnost se sídlem v Budapešti. Spolupracuje například s studiem Disney, FOX nebo se Zsolnay Porcelain Manufactory. Na trh přichází s hravými kolekcemi z dílny mladých designérů, grafiků i streetartových umělců. Díky tomu může oblečení od SUGARBIRDS přitahovat takovou pozornost jako stejnojmenný ptáček cukernatka při námluvách.